EfZámbó István - Szerelem, élet, halál (Kärlek Liv Död). H.n., (1990), k.n.. Az 1990-ben Svédországban és a székesfehérvári Szent István Király Múzeumben rendezett kiállítás katalógusa, Ef Zámbó István műveinek reprodukcióival illusztrált. Magyar és svéd nyelven. Kiadói papírkötés.
Gerőné Krámer Márta, et alii (szerk.): Magyar építészet a két világháború között. Bp., 1981, O. M. F. Magyar Építészeti Múzeum. Fekete-fehér képekkel és ábrákkal illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
Általános betegosztályok technológiai követelményei 1973. Bp., 1973., Egészségügyi Minisztérium Szervezési, Tervezési- és Információs Központja, 102 p.+59 t. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 350 példányban.
Hollóné Hatos Kornélia: A kézimunkaoktatás vezérkönyve. Leánygimnáziumok, leányliceumok, és polgári leányiskolák számára. Szeged,1941., (Ablaka György-ny.), 236+9 p.+2 (színes képek: Matyi ingdíszek, az egyik kihajtható) t.+ 1 (melléklet) t. Oldalszámozáson belül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Első kiadás. A borító Kerny István (1879-1969) fotóművész munkája (1941 Kerny.) Kiadói papí...
Magyar Művészeti Almanach az 1913. évre és színészeti lexikon L-M. XIII. évfolyam. Szerk. és kiadja: Dr. Incze Henrik. Bp., 1913, Márkus Samu-ny., 272 p. Fekete-fehér képekkel, korabeli hirdetésekkel. Kiadói egészvászon-kötés, az előzéklap kijár.