Művészek és műtermek. Tanulmánykötet és katalógus a Budapest, a művészek városa c. kiállításhoz. Szerk.: Hadik András, Radványi Orsolya. Bp., 2002., Ernst Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. Szerk.: Dr. Mikes Lajos. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Gazdag fekete-fehér és színes képekkel, könyvdíszekkel illusztrálva. A borító illusztrációja Falus Elek munkája. Kiadói egészvászon-kötés,kissé kopott, kissé foltos borítóval.
Derkovits. Száz éve született Derkovits Gyula. Szerk.: Körner Éva. Bp., (1994), Műszaki Fordító Rt.-ny., 4 p.+14 t. Reprodukciók Derkovits rézkarcairól. Kiadói papír mappában.
Sinkovits Péter: Gyarmathy Tihamér. Bp., 1992, Új Művészet Alapítvány. Fekete-fehér és színes képekkel, Gyarmathy Tihamér műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Kő Pál szobrászművész össz. 9 db katalógusa és meghívója, részben duplumokkal: MNG 1981, Hajdúszoboszló 1976, Uitz Terem 1974 (2db), Kő Pál mappa műmellékletekkel stb. Mindegyik reprodukciókkal illusztrált.
A női szépség albuma. Összeáll.: Bródy István. (Bp.), 1937, Uj Magazin (Radó István-ny.), 157+(3) p. Gazdag erotikus fényképanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón néhány apró sérüléssel.
Véső Ágoston. Kiállítás a MissionArt Galériában kiállítási katalógus. Bp. 2011. MissionArt Galéria. 48p. Kiadói kartonált papírkötésben. Magyar, román és angol nyelvű bevezetővel és képleírásokkal. + Nagybányai Képzőművészeti és Kulturális Egyesület tevékenységét bemutató kiadvány fotókkal, képanyaggal. 20p.
A Magyar Képírók 2 db régi katalógusa: A Magyar Képírók kiállításának katalógusa. Budapest, 1939, Nemzeti Szalon. 12 sztl. oldal. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítón apró sérüléssel. + A Magyar Képírók kiállításának katalógusa. Budapest, 1941, Nemzeti Szalon. 12 sztl. oldal. Kiadói papírkötésben, hajtásnyommal.