8 000 Ft
Babarczi Schwartzer Ottó: Az Elmebetegek jogvédelme. A magyar törvények, miniszteri rendeletek és a joggyakorlat alapján (Büntetőjogi rész.) (Igazságügyi orvosi közigazgatás). Bp., 1895, Hornyánszky Viktor. 1044 p. Dr. Bary József (1858-1915) m. kir. törvényszéki elnök, a tiszaeszlári vérvádper vizsgálóbírója hagyatékából. Előzéklapon fia, Bary Zoltán (1892-1986) korábbi kir. főügyész helyettes autográf ajándékozási soraival Gellért György (1911-2013) jogász, a Legfelsőbb Bíróság elnökhelyettese részére. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, gerincen apró sérüléssel, kissé kopott borítóval, kissé sérült kötéssel.