2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
Gyakorlati gazdalexikon I-II. köt. Szerk.: Mille Géza. Bp., [1927], Sylvester-ny. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói/átkötött egészvászon-kötésben, helyenként foltos lapokkal, az I. kötet borítója sérült.