4 800 Ft
10
Kugler [Henrik] Géza: A legújabb és legteljesebb gyakorlati nagy budapesti szakácskönyv és házi czukrászat. Híres magyar és francia szakácsművészek nyomán, számos képpel. Írta: - -. Bp., ,Rozsnyai Károly, (Neuwald Illés-ny.), 509+1 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, de belül a lapok épek, tiszták. 1922-es ajándékozási sorokkal.