3 800 Ft
Sütemények és tészták könyve. Gyakorlatilag kipróbált utmutatások. Gazdaasszonyok Könyvtára I. köt. Bp., 1911., Bercsényi Nyomda Rt., 125+3 p. Korabeli reklámokkal. Egészvászon-kötés, számos ceruzás bejegyzéssel, jegyzettel, kopott borítóval.