1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Szakácskönyv. Szerk.: Venesz József. Végh Gusztáv rajzaival. Bp., 1960, Minerva, 424 p. Hetedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval, néhány kissé szakadt lappal.