6 000 Ft
Z. Tábori Piroska: A Ma szakácskönyve. 2000 recept diétás ételek, olcsó és gyorsan készülő ételek, weekend főzés, nyers ételek. A diétás étrendet összeállította: Vincze Jenő. III. kiadás. [Bp., 1936.], Dante,(Fővárosi-ny.), 632 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói javított kartontokkal, a gerincen és a borítón kopásnyomokkal, de belül jó állapotban.