1 000 Ft
[Zsalozovits Józsefné Doletskó Teréz (1818-1883)] Rézi néni: Szegedi szakácskönyv. Ezernél több ételkészítési utasítással. Igazi magyar konyha. Bp., án., Athenaeum, Tizennegyedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, pótolt gerinccel, viseltes, sérült