18325.
438. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
5 000 Ft
Militärwissenschatliche Mitteilungen. 66. Jahrgang. Hrsg. vom Österreichischen Budesministerium für Landesverteidigung. Wien, 1935., Österreichischen Bundesministerium, 1006 p. + 2-15 t. Német nyelven, érdekes írásokkal, közte az I. világháborúra vonatkozóval. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, deformált gerinccel, intézményi bélyegzésekkel, egy hiányzó melléklettel.