18326.
438. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
4 000 Ft
Nagy Endre: A nagy háború anekdotakincse. Összeáll. és előszóval ellátta: - - . Bp., 1915, Singer és Wolfner (Budapesti Hirlap-ny.), 110 p. Mühlbeck Károly, Linek Lajos és mások rajzaival. Átkötött félvászon-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval.