Milley Vilmos - Völgyes István: Központi fűtés I-II. Ipari Szakkönyvtár. Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, a borítókon kis sérüléssel, intézményi bélyegzőkkel.
Karlovits Károly: Az időmérés története. Az Országos Műszaki és az Iparművészeti Múzeum által kiadott vezető kiállításukhoz. Bp., 1984., Országos Műszaki Múzeum-Iparművészeti Múzeum. Fekete-fehér fotókkal.
Petrik Ottó: Légpárnás jármű modellje. Bp., 1978, Zrínyi Katonai Kiadó, 80 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott, koszos borítóval. Megjelent 5000 példányban.
Friedrich, Wilhelm: Tabellenbuch für das Bau- und Holzgewerbe. Ausgabe B. Leipzig, 1951, Fachbuchverlag, (4)+220 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
2 db textiliparral kapcsolatos könyv: Kézdy Árpád: Textilkészítési alapismeretek. Bp., 1977. Műszaki; A textílipat története. Történelemszakköri füzetek. Tankönyvkiadó 1974.
Horváth Mihály: Az ipar és kereskedés története Magyarországban, a három utolsó század alatt. Bp.,1984, ÁKV. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.