18690.
438. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 000 Ft
Szente József: Vezérkönyv a természetrajz tanításában népiskolai tanítók számára. Tiszántúli Ev. Ref. Egyházkerület Népiskolai Könyvkiadványai VI. sz. Debrecen, 1885., Tiszántúli Ev. Ref. Egyházkerület Népiskola, 4+352+1 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval.