Ifj. Csábrády János: Én vagyok patikáros legény... A szegedi gyógyszerészhallgatók arcképcsarnoka. Temesváry József rajzaival. DEDIKÁLT! Szeged, 1926., Endrényi Lajos-ny., 62 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, a borító elvált a könyvtesttől, foltos, egy képtábla hiányos, rossz állapotban.
Cally Hall: Drágakövek. Ford.: Balázs Lórántné. Határozó Kézikönyvek. Harry Taylor fényképeivel. Bp., 2002, Panemex-Grafo. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Dr. Gombocz Endre: Rendszeres növénytan. II. rész: Gombák, zuzmók, mohok. Tudományos Gyűjtemény 25. Pécs, 1927, Danubia, (5) p.+ 178-344 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
cca 1910 Erő és egészség. Warner Safe Cure reklám kiadvány. London, H. H. Warner et C., 32 p. Kiadói illusztrált papírkötés, foltos, kissé szakadt borítóval.
Az 1958. évi Tihanyi Biológus Napok előadásainak anyaga. (A Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Biológiai Szakosztályának külön kiadványa). Szerk.: Dr. Lányi György. Bp., 1959, Gondolat. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült, koszos borítóval. Megjelent 2000 példányban.
John H. Mallas-Evered Kreimer: A Messier-album. Bp., 1985., Gondolat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban