1 800 Ft
Bevilaqua Borsody Béla: Német maszlag. I. Othotól Adolf Hitlerig. 972-1945. Bp., 1945., Magyar Téka. Kiadói papÃrkötés, kopott, szakadt, kissé sérült borÃtóval, javÃtott gerinccel és kötéssel, részben felvágatlan lapokkal.