pákéi Sándor József: Jelentés az EMKE 25 éves életéről. Az 1911. szeptember hó 8-án Kolozsvárt tartandó negyedszázados ünnepi közgyűlésre. Kolozsvár, 1911. Steif Jenő és társa. 40p. Kiadói papírborítóval, korabeli félvászon védőborítóval, volt könyvtári példány.