Könyvek: Történelem Tételek száma: 129
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2867068
18244
438
Books: History
Eckhart Tibor: Magyarország története. Bp., 1935, Káldor. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban 2866706
18245
438
Books: History
Magyarországi népszokások. Összegyűjtötte Réso Ensel Sándor Pesten 1867 Emich Gusztáv 1-350 lap. Hiányzik 337-350 oldalig 7 lap. Borító és kötés nélkül 2860702
18246
438
Books: History
Napóleon önéletírása. Bp., 1992, Szépia. Kiadói rézplakettel illusztrált velúrkötés, kiadói karton-tokban, . Reprint kiadás. 2857567
18247
438
Books: History
Szinnyei József (szerk.): Magyar nyelvhasonlítás Bp., 1920. Hornyánszky. Kiadói papírkötésben 160p. Borító széle kissé gyűrött . 2864189
18248
438
Books: History
Elszármazott Erdélyiek Névjegyzéke. Szerk.: Domokos István. Bp., 2005, Hungária Ügyviteli Iroda-Erdélyi Magyarok Egyesülete. Kiadói papírkötés. 2865558
18249
438
Books: History
A 325 éves budapesti Eötvös Lóránd Tudományegyetem rövid története. Bp., 1960. ELTE 64 p. Kiadói papírborítóval. 2864652
18250
438
Books: History
Bevilaqua Borsody Béla: Német maszlag. I. Othotól Adolf Hitlerig. 972-1945. Bp., 1945., Magyar Téka. Kiadói papírkötés, kopott, szakadt, kissé sérült borítóval, javított gerinccel és kötéssel, részben felvágatlan lapokkal. 2862829
18251
438
Books: History
Herepei János: A XVI-XVIII. századi kolozsvári nyomdászok iskolai és szakmabeli végzettsége. 1963. 18p. 2721497
18252
438
Books: History
Szamosközy István: Erdély története. (1598-1599, 1603). Vál., a bevezetést és a jegyzeteket írta: Sinkovics István. Bp., 1981, Európa. Kiadói papírkötés. 2870622
18253
438
Books: History
Aus den Letzten Jahren der Kaiserin Elisabeth. Sztáray Irma előszavával. Wien, 1909., Adolf Holzhausen. Német nyelven. Kopott félvászon-kötésben. 2860705
18254
438
Books: History
Bartha Miklós: Kazár földön. USA 1970: Turán bar áti kör emigráns kiadás. 150p. Kiadói papírkötésben 2861864
18255
438
Books: History
Nyiszli Miklós: Dr. Mengele boncolóorvosa voltam az auschwitzi krematóriumban. Bp., 2007, Magvető. Kartonált papírkötésben, védőtokkal, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft