18019.
438. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
6 000 Ft
10
Almásy László (1895-1952): Autóval Szudánba. ElsÅ‘ autó-utazás a NÃlus mentén. Vadászatok angol-egyiptomi Szudánban. Dr. Cholnoky JenÅ‘ elÅ‘szavával. 83 képpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1929], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 t. (cÃmkép) + 240 p.+28 t. (kétoldalas, fekete-fehér fotók) Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon sorozatkötésben, a borÃtón kopásnyomokkal.