18124.
438. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Dávid Gyula - Mikó Imre: Petőfi Erdélyben. Bukarest, 1972, Kriterion. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt, kissé kopott papír védőborítóban.