1943 Az Erdélyi Református Egyházkerület Kolozsvári Theológiai Fakultásának évkönyve az 1942-43. tanévről. Kolozsvár, 1943., Református Theológiai Fakultás. Kiadói papírkötés.
Andreas Reischek: A Maórik földjén. Tizenkét év Új-Zealand szigetein. Bp., 1930, Franklin. 30 képpel és 1 térképpel. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott gerinccel, laza fűzéssel.
A kolozsvári Farkas utcai templom címerei. Összeáll.: Kovács András. Bp. - Kolozsvár, 1996, Balassi - Polis. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Josef Ehm - Jaroslav Wagner: Ceskoslovenské Hrady a Zámky. hn., 1979., Panoráma. Gazdag képanyaggal illusztrált. Cseh nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
Ján Hajduch: Slovenské Hrady. Martin, 1972. Osveta. Gazdag képanyaggal illusztrált. Cseh nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.