József főherceg: Erdei magány és egyéb vadásztörténetek. Bp., 1913, Athenaeum, 1 t. + 243+(1) p. + 12 t. Első kiadás. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér fotókkal. A könyvdíszeket Neogrády Antal és Hanuszik László rajzolta. Kiadói díszes, aranyozott, festett egészvászon-kötés, a gerincen sérüléssel, egyébként jó állapotban.
Hazai vadászatok és sport Magyarországon 1857-ben. Andrássy Manó rajzai, Sterio Károly színes litográfiái nyomán. Bp., 1996, Enciklopédia. Magyar, angol, német és francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói nemzetiszínű szalaggal fűzött, haránt-alakú papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
Széchenyi Zsigmond 3 műve: Ahogy elkezdődött... Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása. Bp., 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Harmadik kiadás. Schell József illusztrációival és a szerző fényképeivel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.; Csui! ... Afrikai vadásznapló. (1928. okt.-1929 ápr.) Bp., 1973, Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészv...
Széchenyi Zsigmond művek, 2 db: Nahar. Indiai útinapló. Bp., 1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Hatodik kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói kissé kopott papír védőborítóval. Denaturált Afrika. Bp., 1971, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Széchenyi Zsigmondné felvételeivel. Kiadói egészvászon-kötésben. Szép állapotban.