Anreden, gehalten bey der am 19. Febr. 1807 in Wien vollzogenen Hinrichtung des unglücklichen Johann Nicolaus G., nebst einigen Nachrichten über sein Betragen in den drey letzten Tagen seines Lebens und im Tode Wien, 1807 Peter Rehms sel. Witwe, 31p.
Draskóczy István: A nagy református dogmák ethikai jelentősége és gyakorlati alkalmazása az emberi életben. Bp., 1930, 69 p. Gépelt kézirat, 3 oldalon autográf bejegyzésekkel, valamint a szövegben javításokkal. Sérült gerincű, kopott egészvászon-kötés. Benne egy kézzel írt lelkészi vizsgára készült dolgozottal.
1872-1874 Egyházi Reform. Havi közlöny, szerk. és kiadja Kovács Albert. 1872. II. évf. 6-7. sz., 1874. IV. évf. 5., 9. (x2) sz. + 1874-1875 Egyházi Szemle. Szerk.: Kovács Albert. IV. évf. 11. sz. (x2), 13 sz., V. évf. 8. sz. Változó állapotban, szakadozott lapszélekkel, egy foltos borítóval.
1935 A Magyar Advent Templom aranykönyve. Szerk.: Samu János, Sebestyén Andor. Bp., 1935., Kelenföldi Reformtus Presbitérium. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, foltos borítóval.
Das Neue Testament. / Le Nouveau Testament. / The New Testament. [Az Újtestamentum]. H.n., 1975, Gideon, 338+312+220 p. Három (német, francia, angol) nyelven. Kiadói műbőr-kötés, kissé foltos borítóval, egyébként jó állapotban.
Seligmann, Kurt : Mágia és okkultizmus az európai gondolkodásban. Ford.: Greskovits Endre. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
A magyar protestantizmus öt éve. 1945-1950. Szerk.: Fekete Sándor, Finta István, Kádár Imre. Bp., én.,Református Egyetemes Konvent Sajtóosztálya. Kiadói papírkötés, szakadt, kissé kopott borítóval.
[Christoph von Schmid (1768-1854)]: Schmid Kristóf: Bibliai történetek az ó és új szövetségből és az apostolok cselekedeteiből. Kivonat gyermekek számára, - - négy kötetnyi bibliai történeteiből, Farbmann János által. Fordította Czuczor Gergely. Pest, 1853, Emich Gusztáv, 169+III p. Szövegközti fametszetű illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, a címlapon bélyegzésekkel.