Könyvek: Vallás

Tételek száma: 50

Anreden, gehalten bey der am 19. Febr. 1807 in Wien vollzogenen Hinrichtung des unglücklichen Johann Nicolaus G., nebst einigen Nachrichten über sein Betragen in den drey letzten Tagen seines Lebens und im Tode Wien, 1807 Peter Rehms sel. Witwe, 31p.
18799.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Hannulik Joannes: Illustrissimo, ac reverendissimo domino Georgio Kurbélyi episcopo ... Megjelenés: Pestini :1809 Typis Matthiae Trattner, 8 sztl. lev. papírgerinccel
18800.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
Draskóczy István: A nagy református dogmák ethikai jelentősége és gyakorlati alkalmazása az emberi életben. Bp., 1930, 69 p. Gépelt kézirat, 3 oldalon autográf bejegyzésekkel, valamint a szövegben javításokkal. Sérült gerincű, kopott egészvászon-kötés. Benne egy kézzel írt lelkészi vizsgára készült dolgozottal.
18801.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
1872-1874 Egyházi Reform. Havi közlöny, szerk. és kiadja Kovács Albert. 1872. II. évf. 6-7. sz., 1874. IV. évf. 5., 9. (x2) sz. + 1874-1875 Egyházi Szemle. Szerk.: Kovács Albert. IV. évf. 11. sz. (x2), 13 sz., V. évf. 8. sz. Változó állapotban, szakadozott lapszélekkel, egy foltos borítóval.
18802.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Vécsy László: Peregyesség az egyházjogban. Eger, 1944., Szent János-ny. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, sérült, kissé foltos gerinccel.
18803.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
1935 A Magyar Advent Templom aranykönyve. Szerk.: Samu János, Sebestyén Andor. Bp., 1935., Kelenföldi Reformtus Presbitérium. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, foltos borítóval.
18804.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Das Neue Testament. / Le Nouveau Testament. / The New Testament. [Az Újtestamentum]. H.n., 1975, Gideon, 338+312+220 p. Három (német, francia, angol) nyelven. Kiadói műbőr-kötés, kissé foltos borítóval, egyébként jó állapotban.
18805.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,55
1,71
Seligmann, Kurt : Mágia és okkultizmus az európai gondolkodásban. Ford.: Greskovits Endre. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
18806.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
A magyar protestantizmus öt éve. 1945-1950. Szerk.: Fekete Sándor, Finta István, Kádár Imre. Bp., én.,Református Egyetemes Konvent Sajtóosztálya. Kiadói papírkötés, szakadt, kissé kopott borítóval.
18807.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
[Christoph von Schmid (1768-1854)]: Schmid Kristóf: Bibliai történetek az ó és új szövetségből és az apostolok cselekedeteiből. Kivonat gyermekek számára, - - négy kötetnyi bibliai történeteiből, Farbmann János által. Fordította Czuczor Gergely. Pest, 1853, Emich Gusztáv, 169+III p. Szövegközti fametszetű illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, a címlapon bélyegzésekkel.
18808.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
11
1943 Református Theolgia. I. évf. 2. sz. 1943. október. Főszerk.: Ravasz László. Felelős szerk.: Dr. Csekey Sándor. Szakadozott borítóval.
18809.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
1943 Papi lelkiség kiadványsorozat harmadik év. 2. szám. 1943/44. Bp., Korda. 216p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval.
18810.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft