3 000 Ft
[Albach József Szaniszló (1795-1853)] J. S. Albach: Heilige Anklänge. Gebete für katolische Christen. Pest, 1853, Julius Müller. Egészoldalas acélmetszetekkel illusztrálva. Német nyelven. Korabeli bársonyborítású, fémveretes, kapcsos kötésben, aranyozott lapélekkel, a borító sérült, belül a lapok épek.