A keresztény katholika anyaszentegyház szertartásai és szokásai röviden megmagyarázva. A Veszprém-egyházmegyebeli népiskolák számára. Bp., 1878, Szent István-Társulat (Athenaeum-ny.), 95 p. Korabeli félvászon-kötésben, a borítón és gerincen kisebb sérülésekkel, kissé foltos lapokkal.
Kállay Miklós: A pápa és a Vatikán. Bp., 1937, Cserépfalvi. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, lapszéli szakadásokkal, kissé megviselt állapotban.
Egyházi beszéd mellyet Calasanctius Szent Jósef tiszteletére Kis Asszony hava 29-dikén 1819-dik esztendőben ... Pesten a' Kegyes Oskolák Templomában mondott Nagy-Ernyei Szabó Elek ...: Pest 1819 Trattner János Tamás' betűivel, 22 p. Papírgerinccel
Knecht Frigyes Jusztusz: A bibliai történetek gyakorlati magyarázata. I. rész: Ó-Szövetség. Magyarítá a kalocsai növendékpapság Szent-Ágoston-Egylete. Kalocsán, 1887, Malatin Antal, XIV+2+407+4 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott felső lapélekkel, kissé sérült gerinccel, foltos, kopott borítóval, két kijáró lappal.
Knecht Frigyes Jusztusz: A bibliai történetek gyakorlati magyarázata. II. rész: Új-Szövetség. Magyarítá a kalocsai növendékpapság Szent-Ágoston-Egylete. Kalocsán, 1888, Malatin Antal, VIII+496 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval.
Franz Luprecht von Fahnenthal: Predig am Feste der heiligen Elisabeth gehalten in der Kirche der W. W. L. L. Klosterfruen in der Wasserstadt in Ofen. ... in dem Jahre 1796. Katherina Landerer Witwe. 36p. Ragasztott papírgerinccel
Jung L.: Gottlieb és Vilmos, vagy: Luther követő két férfiunak türelmes beszélgetései a' katholika vallás felől. - - ujabb átdolgozása után magyarosítva és jegyzetekkel kísérve. (Adatul korunk fölvilágosításához.) Pest, 1844., Emich Gusztáv, VI+145 p. Kiadói papírkötés, borító nélküli példány.
Knauz Nándor: Az esztergomi főegyháznak okmánytára. I. füzet: Az esztergomi érsekségnek Árpádkori okmányai. Codex Diplomaticus. Primatialis Ecclesiae Strigoniensis. Fasciculus I. Esztergom, 1863., Horák Egyed, 2+111+1 p. Kiadói papírkötésben, régi intézményi bélyegzésekkel, a gerincen címkével, felvágatlan lapokkal, kissé foltos lapokkal, kis lapszéli szakadásokkal.