20541.
438. Lezárult gyorsárverés
Magángyűjtemény a Gödöllői kiállításról
85 000 Ft
225,46 EUR, 242,86 USD
1800 körül, aranyozott rokokó stílusú tükör, korának megfelelő sérülésekkel, 100x69 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.