20504.
438. Lezárult gyorsárverés
Magángyűjtemény a GödöllÅ‘i kiállÃtásról
100 000 Ft
259,07 EUR, 285,71 USD
Ismeretlen festő: Nemesi pár portréja. 2 db festmény. Olaj, vászon, restaurált, a női portré erősebben sérült, korabeli barna fakeretben, 1830 körül, 73x52cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.