Fotó Tételek száma: 615
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2850540
14246
438
Photo
cca 1940 Budapest, tűzoltók vonulása a Kerepesi Ügetőpályán, 3 db fotó, 8,5×6,5 cm 2823696
14247
438
Photo
1970 Budapest, Gellért tér felé, sajtófotó pecséttel jelzett Novotta Ferenc 24x8 cm 2866768
14248
438
13000
Photo
cca 1940-1950 Budapest, Százlábú híd, HÉV átjáró újjáépítése, Szendrő István (1908-2000) pecséttel jelzett fotója, 17×22,5 cm 2823413
14249
438
Photo
1965 Baross utca új épület utcakép - Sajtófotó Novotta Ferenc 18x13 cm 2830953
14250
438
Photo
1972 Bp., metróállomás, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 22,5x16 cm 2864893
14251
438
Photo
cca 1970 24 db Budapest városképes dia füzetben 2862627
14252
438
Photo
1950-es évek forgalmat irányító rendőr a Baross téren a Keleti pályaudvarnál 13x18 cm Hernádi Miklós pecséttel jelzett fotója 2867243
14253
438
Photo
Szabó jelzéssel: Tabán, Szégyenoszlop. Színezett fotó. 13,5x9 cm. Üvegezett fakeretben. 2856708
14254
438
Photo
cca 1924 Budapest, autóbusz a Kossuth téren, 1 db mai nagyítás, 15x21 cm 2856248
14255
438
Photo
cca 1947 Budapest, a németek által felrobbantott Margit híd újjáépítése során készült felvételek, 3 db modern nagyítás, 2856463
14256
438
Photo
cca 1946 Budapest, Kossuth híd, Fekete György (1904-1990) budapesti fényképész hagyatékából 2 db modern nagyítás, 15x21 cm 2856272
14257
438
Photo
cca 1925 Budapest, a Hősök tere, amikor még ,,zöld" volt, Vadas Ernő (1899-1962) budapesti fotóművész és fotóriporter felvétele nyomán 1 db modern nagyítás, 21x15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft