cca 1960 előtt készült felvételek autóbuszokról (külső-belső képek, karambolos, emeletes, távolsági, városi, városnéző, fagázzal üzemelő, stb.), 13 db modern nagyítás a néhai Lapkiadó Vállalat központi fotólaborjának archívumából, 10x15 cm és 15x21 cm
cca 1860-1890 Dekoratív rézveretes, vászonborítású fotóalbum, benne vizitkártyák magyar és külföldi műtermekből (Pest, Bécs, Temesvár, stb.), közte érdekesebb, nevesített személyek (vizmai Lukács Mór MTA-tag, Prónay család tagjai, stb.), egyenruhások, katonafotók; össz. 46 db. Az album sérült, lapjainak nagy része kijár.
cca 1988 előtt készült felvételek a Lapkiadó Vállalat központi fotólaborjának archívumából, 555 db vintage NEGATÍV sokféle témáról, némelyik feliratozott, esetleg datált tasakban, 6x6 cm és 24x36 mm