Fotó

Tételek száma: 615

cca 1970-1980 Armuth Iván (1929-1992): A '70-es évek divatja (divatbemutató, táskák, kiállítási pavilon), 32 db fekete-fehér fotó, többségében 18x13 cm körüli méretben, Forte fotópapír dobozban
14570.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,44
13,71
28 db. Divatfotó, modellek, ruházat 1970-1980-as évek
14571.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
cca 1900 Böle József asztalos üzeme. nagy méretű kemény hátú fotó kartonon. 33x24 cm
14572.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00
Mátrix film mozifotó + 4 színész fotó
14573.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
1927 10 db üveg negatív, Kastély. enteriör, emberek 12x9 cm
14574.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
9
cca 1920 Újpest Mátyás király reálgimnázium percséttel jelzett nagy méretű fotó kartonon
14575.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
cca 1900-1943 Vegyes fotó tétel, 22 db, közte portré és helyszínfotók, fotók kartonon, keményhátú fotók és fotólapok vegyesen, változó állapotban, közte foltos, és körbevágott is, 17x23 cm és 6,5x5,5 cm
14576.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
1961 Lemezjátszó mellett kézimunkázó idős asszonyok, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Magyar Hírek - Gábor Viktor felvétele), 21x18 cm
14577.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
1967 A Változatlan felhőzet c. film jelenete (Halász Judit), sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 23,5x18 cm
14578.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
1973 Május elsejei felvonulás, dísztribün, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Magyar Hírek - Novotta Ferenc felvétele), 24x18 cm
14579.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
1968 "Amerikai szállodások magyar ételnézőben", sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 22,5x17,5 cm
14580.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
cca 1900-1910 Elegáns kalapos hölgy, keményhátú fotó Mai és Társa budapesti műterméből (Nagymező u. 20., Magyar Fotográfusok Háza), sérült, 26,5x12 cm
14581.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,33
2,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft