1941 Bp., családi csoportkép, nagyméretű fotó, hátoldalán Schütz Ede épület és műlakatos, ill. "Hungária" Fotoriport Pfeifer Jenő pecséttel jelzett, 23,5x17,5 cm
cca 1960-1970 MÁV villamos- és dízelmozdony, 2 db nagyméretű fotó, papírlapra ragasztva (hátoldalukon MÁV épületek alaprajzai), kissé sérültek, 39x29 cm / Hungarian State Railways electric and diesel locomotives, 2 large-size vintage photos, slightly damaged
cca 1950-1960 Fotóalbum, benne profi teniszezők fényképei, róluk szóló újságkivágások, köztük "Francisco Perak" (Perák Ferenc?) magyar teniszező; számos külföldi helyszíneken készült fotóval, összesen kb. 90-100 db, vegyes méretben, zsinórfűzéses, kissé sérült albumban
1943 A Mezőkövesdi Kat. Iparos Legényegylet vezetősége és tagjai az egylet fennállásának 50. évében, tablófotó, korabeli üvegezett fakeretben, 16,5x23,5 cm (keret: 26x31,5 cm)