Fotó Tételek száma: 615
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2870479
14594
438
Photo
1895 "Zur Erinnerung an die III. Sitzungsperiode des Schwurgerichts am kgl. Landgerichte Strabing 1895." Straubingi királyi esküdtszék tablófotója, fotó kartonon, Straubing, M. Kraus Photograph, sérült, foltos kartonnal, 39x30 cm 2870487
14595
438
Photo
1932 A Hódmezővásárhelyi Ref. Gimnázium 1931-32 tanévben végzett növendékei, Schnitzer műterméből, fotó kartonon, sérült kartonnal, a karton hátoldala foltos, 27x38 cm 2865825
14596
438
Photo
cca 1910-1930 Gogo öröme c. Szentkirályi család gyermekét ábrázoló 46 db 9x12 cm-es fotó albumban 2856058
14597
438
Photo
cca 1920-1930 Hölgyek és urak társasága a szabadban, üvegnegatív, 18x13 cm 2856157
14598
438
Photo
cca 1920-1930 Urak csoportképe, köztük egy I. világháborút megjárt, több kitüntetéssel dekorált katonatiszt; kartonra kasírozott fotó, Glück József győri fényképész műterméből, 23x12,5 cm 2515912
14599
438
Photo
1936 Az óbudai dalárda táncestélye. Feliratozott fotó kis saroktöréssel 23x17 cm 2858366
14600
438
Photo
Tűzoltóportrék, egyikükön kitüntetéssel, 2 db üvegnegatív, 9x6 cm 2858413
14601
438
Photo
1903 Szentesi főgimnázium érettségi vizsgát tett tanulói, tablófotó, pecséttel jelzett (özv. Hegedüs Vilmosné, Szentes), sérült kartonon (szakadás, sarokhiány), 26x19,5 cm 2750968
14602
438
Photo
1990-es évek filmek 10 db vintage filmfotó, mozi fotó 24x18 cm 2750972
14603
438
Photo
1990-es évek filmek 10 db vintage filmfotó, mozi fotó 24x18 cm 2751000
14604
438
4600
Photo
cca 1989 Ismeretlen ismerős, Napló gyermekeimnek, Nem várok holnapig, Első kétszáz évem (szakadt) 4 db vintage filmfotó, mozi fotó 24x18 cm 2586707
14605
438
Photo
Nem élhetek muzsikaszó nélkül és a Magyarok c .film 6 db film fotója. 24x18cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft