Kihajtható Duna révkalauz térkép a Duna ausztriai szakaszán Altenwörthtől Hundsheimig,1977-2005 km-ig. Kiadó nélkül. Vászonkötés. / Danube fold-out map from Altenwörth to Hundsheim in Austria. From km 1977 to km 2005. In linen binding.
Balaton. (Balla Demeter, Tokaji András, Szelényi Károly és mások fotói). Magyar (és további 8 nyelvű) képaláírásokkal. Bp., 1979, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, a hátsó borítón kisebb sérüléssel.
Entz Géza-Sebestyén Olga: A Balaton élete. Bp., 1942, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült kötéssel: a borító elvált a könyvtesttől, laza fűzéssel.
1941 Magyar folyamhajózási évkönyv, Venczel János (szerk.), Budapest 1941. A M. F. TR. hajóstisztek gróf Széchenyi István Köre. 203 p + 24 kihajtható és számos egészoldalas tábla. Kiadói vászonkötésben