2 000 Ft
1911 Egyenlőség. Jubileumi szám. XXX. évf. 23. sz., 1911. jún. 1. Szerk.: Szabolcsi Miksa. Érdekes írásokkal (Eötvös Károly, Herczeg Ferenc és mások), fekete-fehér képekkel, korabeli hirdetésekkel. Tűzött papírkötés, sérült, viseltes állapotban. (Az Egyenlőség c. jelentős magyarországi zsidó folyóirat 25 éves jubileumi száma, ritka!)