2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
1937 Zsidó Szemle, politikai hetilap XXXII. évf. 26.27. sz., 1937. júl. 2., 12 p. + hozzáfűzve: Jobb Jövő, a Pesti Izraelita Hitközség ifjúsági csoportjainak folyóirata, 1937. okt. 10., 3-24 p. Sérült, szakadozott lapszélekkel.