1947 Új Élet, a magyar zsidóság lapja, III. évf. 29. sz., 1947. júl. 17. A címlapon: "Újabb névsor hazaérkezett munkaszolgálatos hadifoglyokról"; "A Pesti Izraelita Hitközség megtartott nagygyűlése követeli a palesztinai Szabad Zsidó Állam megvalósítását" [...] Sérült állapotban, a címlapon "Házipéldány" bélyegzéssel, 16 p.
1937 Zsidó Szemle, politikai hetilap XXXII. évf. 26.27. sz., 1937. júl. 2., 12 p. + hozzáfűzve: Jobb Jövő, a Pesti Izraelita Hitközség ifjúsági csoportjainak folyóirata, 1937. okt. 10., 3-24 p. Sérült, szakadozott lapszélekkel.
1911 Egyenlőség. Jubileumi szám. XXX. évf. 23. sz., 1911. jún. 1. Szerk.: Szabolcsi Miksa. Érdekes írásokkal (Eötvös Károly, Herczeg Ferenc és mások), fekete-fehér képekkel, korabeli hirdetésekkel. Tűzött papírkötés, sérült, viseltes állapotban. (Az Egyenlőség c. jelentős magyarországi zsidó folyóirat 25 éves jubileumi száma, ritka!)
1926 Múlt és Jövő. Zsidó irodalmi, művészeti, társadalmi és kritikai havi folyóirat. XVI-XVII. évfolyamok számai, 1926. febr.-1927. aug. Szerk.: Dr. Patai József. Számos fekete-fehér képpel, korabeli hirdetésekkel. Egybefűzve, helyenként sérülésekkel.
Sárdy Brutus (1892 - 1970) festőművész autográf tábori postai levelezőlapjha feleségének m. kir. 222/51 sz. honi zsidó munkásszázad parancsnoksága bélyegzéssel
2000 Emléklap a Magyar-Izraeli Baráti Társaság által Izrael Állam megalakulásának 52. évfordulója tiszteletére rendezett ünnepségről, alkalmi bélyegzéssel, üvegezett fakeretben, 17,5x29 cm (keret: 25,5x37 cm)