Ausztria 1978. "100 éves a Linzi Takarékpénztár" kétoldalas, bronz emlékzseton (22mm) T:AU patina Austria 1978. "100 Jahre - Linzer Sparkasse" two-sided, bronze token (22mm) C:AU patina
Ausztria 1978. "100 éves a Linzi Takarékpénztár" kétoldalas, aranyozott fém emlékzseton (22mm) T:AU Austria 1978. "100 Jahre - Linzer Sparkasse" two-sided, gilt metal token (22mm) C:AU
Ausztria 1979. "Innviertel, Ausztria 200. évfordulója" jelzett Ag emlékérem (19,79g/0.900/35mm) T:AU kis patina, karc Austria 1979. "200th Anniversary of Innviertel, Austria" hallmarked Ag commemorative medallion (19,79g/0.900/35mm) C:AU small patina, scratch
Ausztria 1986. "25 éves a Szövetségi Kereskedelmi Iskola - Stájerország" jelzett Ag emlékérem (13,62g/0.800/30mm) T:AU kis patina Austria 1986. "25th Anniversary of the Federal Trade School - Styria" hallmarked Ag commemorative medallion (13,62g/0.800/30mm) C:AU small patina
Ausztria DN "A tűzoltóság és a mentőszolgálat területén végzett 40 évnyi érdemes munkáért" kétoldalas bronz érdemérem (32mm) T:AU Austria DN "Für verdienstvolle Tätigkeit auf dem gebiete des Feuerwehr- u. Rettungswesens" two-sided bronze award medal (32mm) C:AU
Ausztria DN "Herbert von Karajan" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Anna Däuber (20,13g/0.925/40mm) T:1- (eredetileg PP) patina Austria ND "Herbert von Karajan" hallmarked Ag medallion. Sign.: Anna Däuber (20,13g/0.925/40mm) C:AU (originally PP) patina