1942 Dr. Párkány Frigyes hadnagy részére kiállított igazolvány, ill. igazolványi pótlap (2 db), "M. kir. budapesti honvéd hadtestparancsnokság származást igazoló bizottsága" bélyegzővel, aláírásokkal; kissé foltos lapok
1944 Gróf Batthyány Lajos 1. számú Vitézi Törzsszék, 1. számú tisztiparancs, vitéz Földházy Pál ezredes dicsérete. Vitéz Pongrácz Pál (1889-1969) vezérőrnagy saját kezű aláírásával.
cca 1960-1970 A katonai ellátószolgálat története. I. rész: Az ellátószolgálat története a legrégibb időktől a feudalizmus kialakulásig, gépelt kézirat beragasztott képekkel, 224 p. Félvászon-kötésben, sérült gerinccel.
cca 1980-1990 Magyar Néphadsereg, 5 db harckocsikat, járműveket, katonákat ábrázoló nyomat, vászonon, paszpartuban, 14,5x9,5 cm méretben. Kiadói mappában.
cca 1895-1945 Katonai fénykép és levelezőlap gyűjtemény, egy családból: tábori posta, fotólapok, keményhátú kabinetfotók, stb. (közte civil családi képek is), össz. 21 db