1900 Szarajevó, Zulawszky Béla (1869-1914) főhadnagy részére kiállított születési anyakönyvi kivonat / keresztlevél, német nyelvű, "K.u.K. Militär-Pfarramt des Seelsorge-Bezirkes von Sarajevo" bélyegzéssel, 1 Kruna okmánybélyeggel. Sérült, javított, 33,5x20,5 cm (Zulawszky Béla a cs. és kir. 38. számú báró Mollináry gyalogezred tisztje, valamint olimpiai ezüstérmes vívó volt; 1914-ben egy hercegovinai ütközetben hősi halált halt).
75 éves a Magyar Légierő 1938-2013, repülőgép- és helikopter típusokat bemutató, nagyméretű plakát táblára kasírozva, Bp.,HM Zrínyi Térképészeti Kft., jó állapotban, 66x115 cm
Hadihajók a magyar történelemben a XIX. századtól napjainkig: Folyami hadihajók (XVI-XXI. század) és Tengeri hadihajók (1914-1918, 1942-1945), nagyméretű plakát táblára kasírozva, Bp.,HM Zrínyi, jó állapotban, 66x124 cm
K. u. k. Kriegs - Marine Distinktions-Abzeichen/Dienst-Flaggen und Standarten ,(Osztrák-Magyar Monarchia Haditengerészetinek rangjelzései és szolgálati zászlói és elöljárói lobogói), nagyméretű nyomtatványok üvegezett fémkeretben, 29x41 cm, keret: 81x61 cm