4 000 Ft
1932-1933 Magyar Írás, irodalmi-művészeti-kritikai folyóirat, 13 db szám: I. évf. 3-9. sz., II. évf. 1., 2., 5-6., 7., 8., 10. sz. Szerk.: Darkó István, Simon Menyhért. Benne Mécs László, Szabó Lőrinc és mások írásaival; Buday György fametszetével. Vegyes állapotban, kisebb sérülésekkel, ázásnyomokkal.