17955.
438. Lezárult gyorsárverés
Plakát
1 600 Ft
49
Cca. 1920-30. Manno Militades (1880-1935) terve alapján készült plakát. "Reggel, este sajtot együnk, Vajas legyen a kenyerünk. M. Kir. Földmivelésügyi és M. Kir Népjóléti minister által alakított Országos Tejpropaganda Bizottság" Középen egy vízszintes hajtásnyom, sarkain rajzszeg nyom, bal felső sarkában, kisebb sérülés. Nyomaton jelzett. 24x17,5 cm