14943.
438. Lezárult gyorsárverés
Reklám
3 200 Ft
9
cca 1880-1900 R. Ph. Waagner Wien-Budapest. Eisengiesserei, Emaillirwerk, Brückenbau-Anstalt, Constructionsverkstätten / R[udolph] Ph[ilip] Waagner Bécs-Budapest, vasöntöde és építőipari vállalat termékkatalógusa (vaskorlátok, erkélyek, oszlopok, díszítőelemek, stb.) Német nyelvű, gazdagon illusztrált, több tábla kihajtható. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, viseltes, sérült állapotban, ragasztott gerinccel.