Reklám Tételek száma: 240
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2863260
14909
438
Advertisement
Pepsi reklám tábla, fém, kis sérüléssel 25x45 cm 2863266
14910
438
Advertisement
Nagy méretű Shell munkás táska 45x30 cm 2855483
14911
438
Advertisement
cca 1900 3 db dekoratív litho fejléces számla Boross testvérek, stb 2863202
14912
438
Advertisement
Martini dombor fém reklám tábla 40x60 cm kis korrózióval 2863205
14913
438
Advertisement
6 db számolócédula klf témákkal, üvegezett keretben 2863212
14914
438
Advertisement
Andy Warhol Marylin számozott bonbonos fém doboz, benne süteményes szakácskönyvvel. 16x10 cm 2863199
14915
438
Advertisement
Jägermeister német reklám tábla műanyag kis kopással 70x22 cm 2863245
14916
438
Advertisement
Cinzano tükrös reklám tábla keretben 30x40 cm 2863229
14917
438
Advertisement
Brandt német édesség reklám tábla. masszív festett fém 30x42 cm 2864810
14918
438
Advertisement
Art deco papírdoboz 10x10x9 cm 2866414
14919
438
Advertisement
cca 1940 Csavarkatalógus 108 oldalon árakkal. Megviselt kötésben 24x32 cm 2859026
14920
438
Advertisement
cca 1920-1940 Vegyes reklámnyomtatványok, számlák: épület- és géplakatos, bútoripari, temetkezési vállalatok, össz. 6 db Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft