12446.
438. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Ülő pásztor, gipsz szobor, jelzés nélkül, sérült, kopásnyomokkal, m: 29 cm