Térképek

Tételek száma: 261

1789 Des Koenigreichs Ungarn Östsüdlicher Theil Nro. 33.,A Magyar Királyság délkeleti részének térképe Nr. 33., rajta Nagyvárad, Szeged, Arad, Szolnok és más települések, részben kézzel színezett rézmetszet, papír, In: Reilly, Franz Johann Josef von: Schauplatz der fünf Theile der Welt, Bécs/Wien, 1789, paszpartuban, 21x28 cm
17216.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71

cca 1900 Nagys. Szentkirályi Istvánné hosszufalui birtokának térképe. vászonra kasírozva. Kell Dezső okleveles mérnök irodája. Hátoldalon: t.a. Zalaapáti KS. Bizottmánya 3/945.sz. Zalavármegye Földrendező Tanácsa Zalaegerszeg 66,5 x 100 cm,
17217.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71

1781 Magyarország vízrajzi térképe (L Allemagne la Boheme et la Hongrie...) Megjelent: M. L Abbe Grenet: Atlas Portatif..., Párizs, 1781. 330 x 225 mm
17218.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71

cca 1802-1811 Arad vármegye (Comitatus Aradiensis) térképe, rajta: Arad, Világos és más települések, színezett rézmetszet, papír, In: Görög Demeter (1760-1833) "Magyar Atlasz azaz a' magyar-, horvát- és tótországi megyék és szabad kerületek földképei", 22x29 cm, 28x21 cm, lap: 26x34 cm
17219.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
38,86
42,86

1836 C. F. Weiland: England - Anglia térképe. Nagyméretű, acélmetszet. / Large map etched map. metszet: 30,5x33 cm
17220.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
38,86
42,86

1826 C. F. Weiland: Scotland - Skócia térképe. Nagyméretű, acélmetszet. / Large map of Kingdom of Scotland . Large etched map. metszet: 29x32 cm
17221.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
38,86
42,86

1804 Czetter Sámuel (1765-1829 k.): Veszprém vármegye térképe. C[omitatus] Veszprim, rajta: Huszt, Máramarossziget, Kőrösmező, In: [Korabinszky János Mátyás]: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis LVIII. Bécs, 1804. Schaumburg und Compagnie, színezett rézmetszet,10,5x16,5 cm.
17222.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
36,27
40,00

1795 - Northern Part of Russia in Europe / Oroszország Északi része. Walker's Geography. Színezett rézmetszetű térkép / Colored engraving map 220x190 mm
17223.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
36,27
40,00

cca 1799 Berken János (1765 kr.-1822): Torontál vármegye (Comitatus Torontaliensis) térképe, rajta Nagykikinda, Nagybecskerek, Pancsova, Magyar- és Törökkanizsa, Temesvár és más települések, színezett rézmetszet, papír, jelzett a dúcon (Indicit Berken Vienne), In: Görög Demeter (1760-1833) "Magyar Atlasz azaz a' magyar-, horvát- és tótországi megyék és szabad kerületek földképei", 28x22 cm, 30x23 cm
17224.

cca 1799 Berken János (1765 kr.-1822): Torontál vármegye (Comitatus Torontaliensis) térképe, rajta Nagykikinda, Nagybecskerek, Pancsova, Magyar- és Törökkanizsa, Temesvár és más települések, színezett rézmetszet, papír, jelzett a dúcon (Indicit Berken Vienne), In: Görög Demeter (1760-1833) "Magyar Atlasz azaz a' magyar-, horvát- és tótországi megyék és szabad kerületek földképei", 28x22 cm, 30x23 ...

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

1724 Deutschlander Oesterrichischer Kreiss Christoph Weigel az Osztrák Birodalom térképe. Színezett rézmetszet, paszpartuban / Map Of Greater Austria 180x140 mm
17225.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

cca 1802-1811 Krassó vármegye (Comitatus Krassoviensis) térképe, rajta: Oláh-Lugos, Oravicabánya, Resica, Bogsánbánya és más települések, színezett rézmetszet, papír, In: Görög Demeter (1760-1833) "Magyar Atlasz azaz a' magyar-, horvát- és tótországi megyék és szabad kerületek földképei", 29x22 cm, lap: 34x26 cm
17226.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

cca 1920 - 1930: Részletes Magyar Autótérkép 6.: Szeged - Arad, rajta: Szeged, Kecskemét, Hódmezővásárhely, Oroszháza, Makó, Baja, Szabadka, Arad és más városok, 1:250.000, Magyar Touring Club hivatalos térképe, tervezte: Gergely Endre, Bp., Kókai Lajos, szakadt, javított, 42x105 cm
17227.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft