cca 1802-1811 Zágráb vármegye (Comitatus Zagrabiensis) térképe, rajta: Zágráb vármegye és más települések, színezett rézmetszet, papír, jelzett a dúcon (Franz Biller), In: Görög Demeter (1760-1833) "Magyar Atlasz azaz a' magyar-, horvát- és tótországi megyék és szabad kerületek földképei", foltos, kis szakadással, 24x29 cm, lap: 26x33 cm
1940 Csonka-Magyarország áttekintő térképe, rajta a visszatért Felvidékkel és Kárpátaljával, és Erdéllyel, 1:750.000, Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, szakadásokkal, a hátoldala javított, 86x115 cm Vér foltos
1973 A Magyar Népköztársaság államigazgatási térképe (két részletben), a Központi Statisztikai Hivatal 1973. évi Helységnévtárának melléklete, 1 : 400.000, Bp., Kartográfiai Vállalat, (2x) 98x68 cm
cca 1941-44 Magyarország politikai térképe a visszacsatolt területekkel, Dr. Kogutowicz Károly: Polgári iskolai atlaszából, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet. 27x38 cm, 1:2.500.000. Lapszéli apró foltokkal és firkákkal. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
- - cca 1910 Kogutowicz Manó (1851-1908): Budapest Székesfőváros egész területének térképe. A szomszédos községekkel, az utcák és terek betűsoros jegyzékével, kidolgozta - -, 1:25.000, Bp., 1908., Magyar Földrajzi Intézet, vászonra kasírozva, szakadásokkal, megbarnult 73x89 cm, teljes: 84x116 cm