1938 Magyarország térkép a visszatért felvidéki területekkel (magyar cseh katonai bizottság által 1938 nov. 5-én megállapított "demarkációs vonal"), M. Kir. Térk. Intézet, 1: 750000, 70x100 cm, vászonra kasírozva
cca 1900-1935 9 db Magyarország történelmi térkép (Szent István halálakor, Nagy Lajos király korában, Mátyss király halálakor stb.), Magyar Földrajzi Intézet, részben kissé sérült és kissé foltos, 31x36 cm körüli méretben
Charte von Deutschland nach seiner Haupteintheilung (Gestochen von I. N. Champion). Német államok térképe. XIX. sz. első fele-közepe. Színezett részmetszet, papír. Kissé foltos, lapszéli kisebb szakadásokkal. 26x29 cm
1940 Erdély, Kelet-Magyarország és Temesköz egy részének postatérképe, Bálványos Rezső m. kir. I. o . postatiszt, Bp., Klösz Gy., hajtott, javított, 106x127,5 cm
cca 1850 Départment du Seine (Franciaország) megye térképe, Atlas National Illustre, 42x28 cm. paszpartuban/ cca 1850 Map of Départment du Garonne (France), Atlas National Illustre, 42x28 cm