13890.
438. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
1904 Házi Kincstár 4. kötet: Fizetés és munkadíj - Hajhullás ellen. Kézzel írt "házi kincstár", izgalmas témákkal, benne fizetés és munkadíj, flanell tisztítása és mosása, fog ápolása, fürdők, füstölők készítése, galambbal kapcsolatos szócikkek, különféle haszonnövényekkel kapcsolatos szócikkek (pl.: füge, gesztenye, gyümölcsök...stb.), gombákkal kapcsolatos szócikkek, néhány recept (pl.: Grog), hajhullás elleni szócikkek. Kopott egészvászon-kötésben, 1135-1517+15 p.