13911.
438. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
1927 Matzner Henrik: Emelőgépek. Ing. - - tanár úr előadása nyomán írja Radványi László gép. felsőipariskolai hallgató. Kézzel írt jegyzetanyag, rajzokkal, és (beragasztott) nyomdai illusztrációkkal is. Kopott félvászon-kötésben.