Korál - Korál. Vinyl lemez, LP, Album, Pepita - SLPX 17633, Magyarorsz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/438/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Zenei-bakelit-lemezek-CD-k-DVD-k~1000007/Koral-Koral-Vinyl-lemez-LP-Album-Pepita-SLPX-17633-Magyarorszag-1980-Serules-a-borC3~II2862118
2862118
19380
438
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Leírás: Korál - Korál. Vinyl lemez, LP, Album, Pepita - SLPX 17633, Magyarország, 1980. Sérülés a borító hátoldalán.
: nagy_andras