The Beatles complete. Contains just about every song composed and performed by the Beatles plus original photographs, füll colour illustrations and an absorbing article by Ray Conolly. Piano Vocal/Easy Organ. London, én., Wise Publication,(Bp., Editio Musica-ny.), 218 p. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
János vitéz. Daljáték három felvonásban. Petőfi költői elbeszéléséből írta: Bakonyi Károly. Zenéjét Heltai Jenő verseire szerzette: Dr. Kacsoh Pongrácz. Bp., é.n. (cca 1900-1910), Bárd Ferencz és Testvére, (4)+129 p. Negyedik kiadás. Korabeli félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az eredeti elülső papírborító a kötéstáblára kasírozva, tulajdonosi bejegyzés...
1921-1927 3 db régi kotta: Salome - Százszorszép, Katóka légy a babám!, Na, mit szól kegyed? Ez a zeném... Szövegíró: Harmath Imre. Bp., Rózsavölgyi és Társa. Vegyes állapotban, sérülésekkel.
Bartha Dénes: Pelléas és Mélisande. Tanulmány és ismertetés. Bp., 1944., Rózsavölgyi. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, a sarkokon szamárfüllel.